мережа магазинів "Овація"

 

Свята і алкоголь

На передодні та під час свят варто особливо ретельно стежити за якістю продукції що створюватиме настрій за святковим столом.Для цього виробники радять обирати спеціалізовані торгові мережі що постійно стежать за якістю та дорожать своєю репутацією. Мережа магазинів «Гуртові ціни. Алкоголь» віддавна відома як оптовий постачальник та надійний партнер заводів-виробників.

Недорогий якісний алкоголь: міф чи реальність?

Недорогий якісний алкоголь: міф чи реальність? Алкоголь - це товар, який в наші дні користується стійким попитом у різних прошарках населення. Будь-хто: студент університету, що проживає в гуртожитку, або власник бізнесу, мешканець власної оселі, - до святкового столу обидва обов'язково придбають або вино, або горілку, або коньяк. А може щось й з дорожчого. Вживання алкоголю має недоліки та переваги. Незаперечним є те, що в розумних межах алкоголь не приносить шкоди.


Далі...

6 порад щодо вибору вина


6 порад щодо вибору вина в магазині

Переважна більшість наших громадян знають про вино тільки те, що воно буває червоне, біле, солодке, напівсолодке і сухе. Цих знань зазвичай вистачає. Проблеми починаються, коли потрібно вибрати гарне вино в магазині. Ми розглянемо важливі нюанси, на які слід звертати увагу при виборі напою. Вважається, що визначити якість вина можуть тільки професіонали (сомельє), а простому обивателю це не під силу.


Далі..