мережа магазинів "Овація"

 

Свята і алкоголь

На передодні та під час свят варто особливо ретельно стежити за якістю продукції що створюватиме настрій за святковим столом.Для цього виробники радять обирати спеціалізовані торгові мережі що постійно стежать за якістю та дорожать своєю репутацією. Мережа магазинів «Гуртові ціни. Алкоголь» віддавна відома як оптовий постачальник та надійний партнер заводів-виробників.
Святкове...

Подарунком до новорічних свят може стати шампанське . Перед тим, як вручити новорічний подарунок, не забудьте його прикрасити. Для цього знежирте пляшку спиртом, намастіть поверхню клеєм та приклейте різнокольорові конфеті. Святкове оздоблення завершить бант зі стрічки. Якісний алкоголь стане чудовим доповненням до вечірки в колі друзів, затишного сімейного святкування та навіть романтичної новорічної вечері. Даруйте друзям, батькам і рідним, а також колегам. Святкові страви з алкоголем

Використання алкоголю в кулинарії. Який і навіщо.. Навіщо використовують алкоголь? На те існує своя причина:
1) У невеликих кількостях його додають у різні страви. Нині не можна собі уявити яловичину "бургінйон" або півня у вині без алкоголю. А яке буде тірамису? Без амаретто це не тірамису, а сурогат. Неповторний аромат коньяку, того чи іншого вина, рома, які підкреслюють аромат складових, додають глибину смаку, здатні перетворити звичну страву у щось особливе. Ця властивість робить алкоголь також найкращою складовою до маринадів. 2) Алкоголь здатен пом'якшувати м'ясо, наприклад під час маринування. Слід триматися такого правила під час змішування маринада с алкоголем: чем вище градус алкоголя, тем меньшу кількість його має бути в маринаді, і таким чином скорочується час маринування. 3) Використання алкоголю для випікання тістечок теж корисне, бо затримує вироблення глютену в пшеничному борошні. Додавання у тісто на пиріг 1-2 ст.л. міцного алкоголя замість води, зроблять під час випікання пісочне тісто більш крихким, хрустким та ніжним. Ті ж якості будуть додаватися до вже зпечених бісквітів, кексів. 4) Алкоголь швидше випаровується ніж вода. Замініть в рецепті клярі невелику частину води алкоголем, вироби в клярі будуть більш хрусткими, і що не менш важливо, довше такими залишаться. З цієї ж причини пивний кляр настільки вдалий. 5) Як що невелику кількість алкоголю додати у морозиво, це знижує його температуру замерзання. Таким чином морозиво стає більш мя'гким та кремоподібним навіть через хвилину після того як забрали його з морозилки. У використанні алкоголю треба знати міру. Алкоголя треба зовсім трохи, щоб відчути різницю і щоб морозиво не було зовсім мя'ким. 6) Алкоголь також відіграє важливу роль у приготуванні сирних фондю.Він утримує сир від згортання навіть при тривалому нагріванні, так як руйнує деякі протеїнові ланцюжка в сирі, завдяки чому фондю виходить текучим, не дуже тягучим і сир не твердне як при звичайному нагріванні сиру.   Саме тому в правильних рецептах сирного фондю Ви знайдете трохи вина.

Зауважте! -Температура закіпання алкоголю 78С. Про це слід пам'ятати, коли готуєте глинтвейни, пунші та інші алкогольні напитки. -Головна помилка під час приготування страв з алкоголем - це додавання його занадто великої кількості , або у занадто малій . Час від часу достатньо невеликої кількості, щоб алкоголь виявив свої фізичні, та хімічні якості , але коли його занадто багато або зовсм бракує, він так нічого і не дасть.

В кулінарії існує декілька засобів як поліпшити смак страви 1)Деглазування - це вливання рідини на сковорідку або кастрюлю, де тушкувалося м'ясо.Після чого рідину доводять до кіпіння та знімають шар ароматических часточок з дна сковорідки , які з'явилися там під час тушкування. Це найпростіший засіб приготувати основу для чудового ароматного соуса. Для деглазувания найчастіше використовують вино, а також бульйон, воду, кон'як, і навіть оцет. 2) Тушкування - це метод повільного та ніжного приготування їжи, під час якого найчастіше використовується алкоголь. Він насичує печеню, пом'якшує те, що Ви тушкуєте, надає аромат, допомагає іншим складовим страви краще дістатися в печеню. Додавати алкоголь треба опісля прожарювання основних продуктів печені. 3) Маринування. Як що алкоголь додати у маринад, це зробить м'ясо м'яким завдяки знезаражуючої якості алкоголю у відношенні до білку, додаючи при цьому вишуканого особливого аромату. Чем вище градус алкоголю, тем меньше кількості його має бути у маринаді і тим менше треба часу на приготування. 4) Фламбування - кулинарна техніка запалювання алкоголю. Коли перед цим його заливали у страву з метою отримання особливого присмаку або аромату, а також за ради гастрономічного видовища. Зазвичай такі страви мають у назві доповнення "Фламбе". Існує декілька правил фламбування: - Алкоголь має бути міцним, не меньш 40; - Дуже важливо щоб страва була добре розігрітою перед вливанням алкоголю; - Приготувати сірники або запальничку, вони мають бути под рукой, щоб миттєво запалити після вливання. Якщо будете зволікати-нічого не вийде! А також кришка до посуду, щоб тримати усе під контролем. Щоб у разі чого швидко накрити страву кришкою та загасити полум'я. - Пильнувати, щоб біля сковорідки не було легко займистих речей; - Робіть все впевнено і до вас прийде успіх!.